Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Sklep Fun Factory w Monachium

Sklep Fun Factory w Monachium

Piękny sklep erotyczny w sercu Monachium zanim otworzył swoje podwoje stał się obiektem skandalu dyskutowanym namiętnie i żywo w stolicy Bawarii.

Osoby oprotestowujące sklep nie miały pojęcia, że oto przy Victualienmarkt powstaje jeden z najpiękniejszych sklepów oferujących produkty zmysłowe, seksowne i bardzo eleganckie, a jego wnętrze nie będzie miało nic wspólnego ze zwykłymi sklepami erotycznymi.

Namiętny i zabawny styl życia uchwycony został w pięknie zaprojektowanej przestrzeni pełnej organicznych kształtów autorstwa samego Karima Rashida, projektanta z Nowego Jorku.
Trzeci salon producenta luksusowych zabawek erotycznych będzie miejscem premier nowych zabawek i bestsellerowych pomysłów prosto znad rzeki Wezery w Bremie, gdzie Fun Factory powołuje do życia najbardziej kochane przez klientów zabawki. W historycznym otoczeniu tworzymy świat pełen wysublimowanej atmosfery zmysłowości w nowym sklepie pod adresem Reichenbachstrasse 1.

Intymność i seksualność znajdują swoje miejsce pomiędzy naszymi najbardziej naturalnymi i podstawowymi potrzebami. Dalekie od tradycyjnych cliche w kontekście sklepów z erotyką Fun Factory Store w Monachium zadba o ludzkie pożądanie na 180 m2 przestrzeni. Świętujemy tym samym czystą radość życia i seksualną zmysłowość w wysmakowany sposób. Fun Factory wchodzi do stolicy Bawarii w znakomitym guście i z klasą.

„Po sukcesie w Berlinie i Bremie z przyjemnością ogłaszam, że handlowa przestrzeń Monachium zyska soczystą dawkę stylowych zabawek w świeżych kolorach” – mówi Dirk Bauer, Dyrektor Zarządzający Fun Factory – „Od 18 lat Fun Factory wyróżnia się estetycznym designem, unikalną funkcjonalnością, technologią, na której można polegać oraz faktem, że wszystkie zabawki produkowane są w Bremie. Jestem pewien, że to, co osiągneliśmy do tej pory sprawdzi się wśród mieszkańców Monachium i kupimy ich serca.”

Po pełnej renowacji i skomplikowanej rekonstrukcji przestrzeni 180m2 sklepu błyszczy barwą, fakturą i kształtem. Na dolnym poziomie znajdziemy pięknie podświetlone ekspozycje bielizny, zmysłowych akcesoriów i kosmetyków do ciała, jak również podniecającą literaturę. Na pierwszym piętrze klienci odkrywać będą świat erotycznych zabawek, jeszcze więcej bielizny i egzotycznej odzieży klubowej – całość sklepu obsługiwana jest przez fachową i przyjacielską obsługę.

15 stycznia 2014 roku uroczyście dokonano otwarcia trzeciego sklepu. Luksusowy butik ulokowany jest w centrum Monachium, a dwa piętra doskonale zaprojektowanej przestrzeni pozwalają przenieść się w świat wyjątkowo eleganckiej zmysłowości, do której przekonali się nawet konserwatywni przedstawiciele handlowców z Victualienmarkt.

Uroczyste otwarcie uświetnione zostało obecnością wybitnego projektanta butiku. Karim Rashid pięknie mówił o tym, dlaczego warto sprawiać, że otoczenie, w którym się obracamy staje się coraz piękniejsze.

Ku zaskoczeniu organizatorów goście nie uciekli zbyt szybko do miejsca, w którym przewidziano część rozrywkową – z przyjemnością buszowali między półkami, rozmawiali o zabawkach, seksie, erotyce i pięknie.

Po części oficjalnej goście bawili się długo jeszcze na imprezie tanecznej uświetnionej występami Burleski.