Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Mycie gadżetów erotycznych

Mycie gadżetów erotycznych

Tak jak po satysfakcjonującym posiłku zwykle są do umycia jakieś naczynia, tak po świetnym seksie z zabawkami erotycznymi, należy zadbać o gadżety, by służyły nam jak najdłużej.

Oto kilka przydatnych wskazówek na temat tego, jak troszczyć się o swoją kolekcję gadżetów FUN FACTORY.

DO ROBOTY!

Wszystkie Wasze gadżety Fun Factory mogą być umyte ciepłą wodą i delikatnym mydłem. Nie zapomnij przeczyścić dłonią wszelkich zakamarków i wgłębień. Silikon jest bardzo elastyczny, więc mycie we wgłębieniach powinno być dla Was dziecinnie proste – odegnij zabawkę, jeśli tego potrzebujesz i wymyj. Możesz użyć miękkiej szczoteczki do zębów.

Gadżety takie jak DUKE, SHAREVIBE posiadają nabój wibrujący, który łatwo wyjąć z silikonowej obudowy przed myciem. Nabój jest wodoodporny, jednak trzeba dokładnie umyć część silikonową, zwłaszcza, jeśli gadżet był używany analnie. Jeśli chcesz, by utrzymanie gadżetów analnych było jeszcze prostsze, możesz używać prezerwatyw podczas stymulacji tymi zabawkami.

Po czyszczeniu zostaw zabawkę, żeby wyschła samodzielnie, nie będzie na niej wtedy żadnych „paproszków” z tkaniny czy papierowego ręcznika. Żeby upewnić się, że gadżet będzie sterylny, polecamy użycie dodatkowo sprayu TOYCLEANER, stworzonego specjalnie do pielęgnacji zabawek silikonowych. Rozprowadź spray na czystej i osuszonej zabawce. Chwilę pozwól mu działać, a potem wytrzyj do sucha. Bardzo przestrzegamy Cię przed używaniem agresywnych środków dezynfekujących i czyszczących, które mogą podrażniać wrażliwe tkanki ciała.

Po oczyszczeniu podłącz gadżet do doładowania. Kiedy jest naładowany (przestaną świecić się przyciski na gadżecie) schowaj go w praktycznym TOYBAGU. Wtedy przy każdej następnej zabawie będzie do natychmiastowego użycia!

PRZECHOWYWANIE

Żeby upewnić się, że do gadżetu nie będą czepiać się żadne nieproszone paproszki, powinieneś przechowywać swoją zabawkę w specjalnym TOYBAGu. Nasze torebki są wykonane z antybakteryjnego Tyvek’u który ma właściwości antystattyczne – dzięki czemu idealnie sprawdzają się jakotorebki do przechowania naszych gadżetów.

Oczywiście możesz użyć jakiegokolwiek innego miejsca, któe uchroni gadżety przed kurzem. A jeśli jakieś paproszki przypadkiem się na nim znajdą, możesz tuż przed zabawą go przepłukać – FUN FACTORY znany jest z gadżetów w pełni wodoodpornych. Jeśli masz gadżety na baterie, upewnij się, że komora baterii jest dobrze zamknięta przed zanurzaniem.

Trick: Jeśli końcówkę gadżetu przez dłuższą chwilę potrzymasz pod gorącą wodą, będzie bardzo przyjemnie ciepła przy pierwszym dotknięciu…

ODPOWIEDNI LUBRYKANT

Czasem potrzebujemy, by wszystko szło gładko… szczególnie podczas seksu analnego. Odpowiedni lubrykant jest niezbędny, żeby zabawa szła płynnie – zasada brzmi: im więcej, tym lepiej! Używaj wyłącznie wodnych żeli intymnych, takich jak TOYFLUID. Używanie silikonowych lubrykantów mogłoby skutkować zniszcxzeniem powierzchni gadżetu, który od tego czasu nie mógłby być już sterylnie czyszczony. Mycie lubrykantu na bazie wody jest proste i szybkie.