Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Mr Boss u ekspertek – recenzje

Mr Boss u ekspertek – recenzje

Seksblogerki, ekspertki wzięły na tapetę Mr Boss z nowej hybrydowej linii. Nie miały wątpliwości. To jest wibrator, który warto mieć!

Doceniły legendarny już silikon medyczny jak również najnowsze rozwiązanie, jakim jest adaptacja wibratora na baterie w wibrator z ładowarką. Wystarczy, że zamiast tradycyjnych baterii AAA włożysz do wibratora akumulatorki z Zestawu Hybrydowego i już możesz je ładować w gadżecie przy pomocy załączonego kabelka.
To ekologiczne rozwiązanie spodobało się wszystkim. Tobie na pewno też się spodoba.
Co jeszcze doceniły ekspertki? Realistyczny kształt! Oto, co mają do powiedzenia o formie wibratora Mr Boss:

Żadna-Kolejna-Miłostka.pl:

„(…)im naturalniej, tym lepiej. Dla mnie. I właściwie dla was też, jeśli chcecie poznać swoje ciało, żeby wiedzieć, jak później nakierować partnera. Nie przepadam też za takimi wibratorami, które przypominają długopisiki. Może i fajnie wylądają, jak taki gadżet – w torebce, na półce, czy w szufladzie z sex-gadżetami, ale w samym użyciu, to wolę taki wibrator, który przypomina realnego członka. „

http://zadna-kolejna-milostka.pl/mr-boss/

Sex-stories.pl:

Ja również przyznałabym projektantom nagrodę za design, gdyż widoczna na zdjęciach intensywna jeżyna skradła moje serce.(…) Taki kształt ma jednak swoją zaletę, gdyż anatomicznie nie mógłby lepiej spełniać swojej roli.

http://sex-stories.pl/wybrac-wibrator-idealny-zagladamy-fabryki-zabawy/

Seksuologbeztabu.pl pisze:

Naturalistyczny kształt z zagiętą główką, mimo że nie pozostawia złudzeń, co do swojego przeznaczenia, świetnie pobudza tak zwany „punkt G”, będący czułym obszarem zlokalizowanym na przedniej ścianie pochwy, zwanym także „wiązką łechtaczkową” (są to korzenie łechtaczki otaczające cewkę moczową). Jest to strefa, która szczególnie reaguje na bodźce w postaci ciągłego masażu.

http://seksuologbeztabu.pl/wibrator-miare-twoich-potrzeb-mr-boss/

Jeśli zainteresowałeś się tym wibratorem, czym prędzej wskocz do sklepu, żeby go kupić. Możesz też odwiedzić blogerki i przeczytać recenzje od początku do końca.