Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
Kubeczek menstruacyjny – dlaczego warto?

Kubeczek menstruacyjny – dlaczego warto?

W pewnym sensie kubeczek menstruacyjny nie jest nowym wynalazkiem, bo pierwszy powstał już w roku 1937.

Kubeczek Fun Factory, który powstał w 2017 to designerski, piękny, modny gadżet, który niedługo każda kobieta będzie pragnęła mieć w swoim ekwipunku przedmiotów niezbędnych. Dlaczego właśnie nowoczesny kubeczek menstruacyjny jest najlepszym wyborem dla kobiet? Warto zwrócić uwagę na choćby kilka argumentów.

 1. Jest to produkt wielorazowego użytku
  Wreszcie nie musisz co miesiąc biegać i kupować zapasów środków higienicznych oraz martwić się, żeby się nie skończyły. Masz go zawsze pod ręką, możesz też bez problemu zabrać go ze sobą. Koniec z niespodziankami i szufladami wypchanymi zapasami tamponów czy podpasek.
 2. Ultrahigieniczny
  Wykonany z bezpiecznego silikonu medycznego nie wymaga bardzo skomplikowanych operacji, by być higienicznym i bezpiecznym dla Twojego ciała – wystarczy ciepła woda, mydło, spray odkażający do błon śluzowych lub płyn do czyszczenia gadżetów erotycznych.
 3. Dba o środowisko pochwy
  Naturalne środowisko pochwy, jeśli nie katujemy jej środkami myjącymi i nie drażnimy wyściółki świetnie zabezpiecza nas przed infekcjami. Tampony drażnią ścianki pochwy, wysuszają je wchłaniając naturalne nawilżenie występujące w kanale. Kubeczek nie wchłania wilgoci pochwy, pozostawiając jej wyściółkę w stanie idealnej równowagi. Nie podrażnia też ścianek ani nie generuje mikrouszkodzeń. Dzięki temu jesteśmy zdrowsze a ryzyko wystąpienia zespołu szoku toksycznego praktycznie nie istnieje.
 4. Dba o planetę
  Dzięki temu, że nie zużywamy jednorazowych środków higienicznych dbamy o swoją planetę! Podczas całego życia zużywamy nawet 100 kg podpasek i tamponów. To strasznie dużo, biorąc pod uwagę fakt, że materiały te nie rozkładają się zbyt łatwo – bo są niejednokrotnie wytworzone z materiałów trwałych, nie poddających się naturalnym procesom rozkładu. Dlatego wybierając kubeczek troszczysz się o środowisko wokół siebie. Jesteś eko! Jesteś strażniczką Matki Ziemii!
 5. Pozwala na pełną swobodę ruchu
  Kubeczek Fun Cup Fun Factory jest superwygodny, miękki i przyjaźnie układa się w ciele, umożliwiając pełną swobodę ruchu! Nie ogranicza Cię i nie utrudnia pływania, jazdy konnej, a nawet ćwiczeń jogi!
 6. Krew jest zdrowa – koniec z nieprzyjemnym zapachem
  Producenci tamponów przekonują nas, że krew w tamponach nie utlenia się, a przez to nie ma nieprzyjemnego zapachu przy wymianie. Każda użytkowniczka tamponów wie, że nie jest to prawda. Wyciągając nasączony krwą tampon widzimy jego niezbyt ładny czarnobordowy kolor i czujemy niefajny zapach jaki rozsnuwa się z utlenionej u dołu tamponu krwi.
  Kubeczek menstruacyjny zbiera krew bez dostępu tlenu! Opróżniamy go pod prysznicem, krew jest zdrowa i pozbawiona niezdrowego zapachu! Jest to zmiana, na którą zasługuje każda kobieta!
 7. Masz dużo czasu
  Tampony i podpaski należy wymieniać co 4 godziny. Jeśli przekraczamy ten czas produkty zaczynają przeciekać lub wysuwać się (jak w tamponach), jest to nieprzyjemne i mówiąc szczerze niewygodne, zwłaszcza kiedy spędzamy większość dnia poza domem. Kubeczek menstruacyjny opróżniasz nawet co 12 godzin! (możesz częściej, jeśli masz ochotę). Wszystko zależy od ilości krwi w danym dniu. Przekonasz się też z kubeczkiem, że miesiączka jest znacznie mniej obfita niż sądzimy obserwując podpaski. Poznaj lepiej swoje ciało i czuj się wolna!
 8. Nie uwiera
  Kubeczek jest wykonany z miłego giętkiego materiału – nie uwiera ciała, nie wbija się w szyjkę macicy, nie powoduje odparzeń jak podpaski oraz nie ma przy nim denerwującego sznureczka, który wystaje np. z kostiumu kąpielowego, uwiera w wargi sromowe czy wreszcie zalany strumieniem moczu powoduje podsiąkanie tamponu.
  Dzięki kubeczkowi masz uczucie wolności i totalnej wygody, wystarczy nabrać wprawy w aplikowaniu kubeczka.
 9. Oszczędza pieniądze
  Kubeczek kupujesz jeden na wiele wiele lat! Niektóre kobiety używają kubeczków nawet 10-15 lat! Materiał, z jakiego są wykonane jest trwały i nie zużywa się przez długi czas. Naturalne przebarwienia jakie powoduje krew łatwo usunąć mocząc kubeczek raz na kilka miesięcy w wodzie utlenionej, a następnie myjąc zwykłą wodą. Silikon medyczny to materiał fenomenalny pozwalający na uniknięcie produkowania kolejnych porcji śmieci.