Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
Wpisz czego szukasz…
3 Błędy jakie popełniasz w seksie

3 Błędy jakie popełniasz w seksie

Postanowiliśmy sprawdzić, jakie błędy robimy w łóżku…

Zrobiliśmy ankietę na blisko 3000 ludzi w Stanach Zjednoczonych i w Europie, żeby sprawdzić jaki jest obraz Waszych zwyczajów łóżkowych i odkryliśmy coś niesamowitego. O ile łóżkowe „wady” partnerów zasadniczo były bardzo urozmaicone, trzy błędy powtarzały się najczęściej i o nich Wam powiemy.

Zapominamy o wzajemności

Skupianie się na własnej przyjemności lub też uwzględnianie jej w seksie jest niezmiernie ważne. Jednak jeśli Twoim nagminnym zwyczajem jest szybki seksik, po którym wskakujesz w ubranko i nie interesuje Cię jak czuł się partner i czy naprawdę szczytował/a (tutaj częściej Panowie zawalają, niestety), powinieneś nieco się podszkolić, bo na tym za daleko nie pojedziesz, a opinia Ciebie jako kiepskiego kochanka, niestety stanie się faktem…

Czasem tak się dzieje, że po prostu nam nie idzie. Z wielu powodów. Nie odczytujemy za dobrze sygnałów, mamy kłopot z odpowiednimi pieszczotami, na przykłąd strefy G. Wtedy warto sięgnąć po pomoc w postaci wibratora, który jest odpowiednio zaprojektowany. Jeśli wybierzesz ulubiony gadżet partnerki/partnera, możesz być pewien, że ten da sobie radę. Może to być świetnie wyprofilowana Miss Bi, z podniecającą szeroką wypustką albo Cobra Libre II dla mężczyzn – Ty będziesz cieszyć się widokiem szczytowania drugiej osoby i zapracujesz sobie na kolejne wspaniałe tete-a-tete.

Jeśli pragniecie prawdziwej bliskości i wzajemności, wybierzcie do zabawy doskonały stymulator dla par Be One lub wibrator Manta.

Wibrator dla par Fun Factory BeOne czarny V2
Wibrator dla par Fun Factory BeOne czarny V2

Sprawdzamy telefon

Bolączka współczesności – każdy ma telefon i non stop jest na linii, albo aktywuje się w mediach społeczościowych. Czy to coś pilnego, kwestia życia lub śmierci? Nie? Więc odłóż!

Zamiast zajmować ręce i odciągać uwagę do przedmiotów naprawdę nieistotnych w chwilach bliskości, popatrz na partnera, zwróć uwagę na to jak wygląda, jak się porusza, co robi. Zastanów się i pomyśl o podniecających chwilach. Nie zawsze będziesz młody i piękny, więc korzystaj z takich chwil. Pieść partnera, uwodź… Możesz zająć się masażem osoby, z którą będziesz chcieć się potem kochać.

Skorzystaj ze stymulatora Layaspot, użyj zabawnego małego wibratora, żeby stymulować jej/jego strefy erogenne. Rozrabiaj i uwodź, baw się sobą i nią/nim i pamiętaj, że na randkę czas jest bardzo określony i często ograniczony, a twój/twoja partner/ka może po prostu mieć pretensje (słuszne), że poświęcasz uwagę czemuś innemu niż on/a. Daj swój czas drugiej osobie. Porozmawiać przez telefon zawsze zdążysz.

Zapominamy o właściwej higienie!

Ciężko było nam w to uwierzyć, ale okazuje się, że część z nas za mało uwagi przykłada do higieny osobistej. Jest to na pierwszym miejscu błędów łóżkowych!

Partnerzy bardzo szybko wyłapią brud za paznokciami, czarne podeszwy czy wałkujące się okropności na skórze. Kochani, seks ma być rozkoszą i cieszeniem się partnerem. Chcemy go lizać, tulić, masować, całować i wąchać. Nie ma nic piękniejszego niż zapach partnera, który nas podnieca, ale też nie ma nic bardziej odstręczającego niż zapach skisłego potu nieumytego po całym dniu (niektórzy wybierają prysznice poranne, oferując partnerowi znój całego dnia osiadły na własnym ciele) lub kilka dni (TAK, i tacy też są!).

Kiedy planujemy seks, wystarczy, że się popluskamy pod prysznicem, żeby kontakt z naszym ciałem był zwyczajnie cudowny dla naszego partnera/partnerki, a hormony mogły swobodnie wydzielać się z wypłukanych zakamarków, racząc nozdrza podnieconych kochanków.
Jeśli mamy kłopot z niezbyt higienicznym partnerem, może zaproponować mu wspólny prysznic?? Zawsze możecie wykorzystać którykolwiek z wodoodpornych wibratorów z oferty Fun Factory.
Spróbujcie, warto!

Pamiętajcie o czyszczeniu gadżetów erotycznych. Niezwykle jest ważne, by używać tylko czystych, higienicznych zabawek dla dorosłych. Do mycia używajcie specjalnego sprayu CLEANER – doskonale nadającego się do zadań specjalnych.

Mała lekcja dla Pań: zbyt intensywne wymywanie i wypłukiwanie pochwy płynami intymnymi może popsuć jej środowisko, a w efekcie skutkować nawracającymi upławami i nieprzyjemnym zapachem! Myjcie się tylko czystą wodą, która doskonale radzi sobie z nieświeżością narządów płciowych, a pochwa sama idealnie będzie się czyścić! Delikatne naturalne mydło zostawcie do mycia podczas miesiączki lub jeśli macie intensywniejsze owłosienie łonowe.

Lekcja dla panów: Penisa myjemy też pod napletkiem, a paznokcie i skórki wokół nich utrzymujemy pięknie poprzycinane 🙂 Przy byle jakich pazurach, łatwo o zadrapania i nie można swobodnie zabrać się za robótki ręczne!