Oficjalna strona największego europejskiego producenta gadżetów erotycznych.
10 powodów dlaczego Fun Factory jest najlepsze

10 powodów dlaczego Fun Factory jest najlepsze

Fun Factory to od kilku lat marka numer jeden w Polsce i czołowa marka erotyczna na świecie. Jest ku temu kilka ważnych powodów, o których warto przypomnieć.

Innowacyjność

Od ponad 20 lat Fun Factory jest liderem innowacyjności w branży erotycznej. Marka wykreowała trend na silikonowe, nierealistyczne, kolorowe gadżety. Stworzyła pierwsze gadżety na ładowarkę magnetyczną oraz co chwilę nas zaskakuje – jak na przykład genialnością i prostotą pulsatora, który rozbudza fantazje nas wszystkich.

Wybitny design i niemiecka technologia w służbie orgazmu

Od początku swojego istnienia Fun Factory przykłada niezwykłą wagę do projektowania swoich produktów, żeby były nie tylko wyjątkowo funkcjonalne, ale też żeby były wyjątkowo piękne. Wiele marek stara się kopiować pomysły Fun Factory. Produkty takie wyglądają potem kiepsko. Trochę jakby ktoś oglądał naprawdę świetny tatuaż, a potem próbował narysować go sobie długopisem na ręku.

Kształty, specjalnie opracowane przez zespół projektantów, mają zaspokajać indywidualne potrzeby użytkowniczek i użytkowników, pobudzać oraz przyciągać spojrzenia.
Rozwiązania techniczne pozwalają na uzyskanie najbardziej podniecających wibracji o niskiej częstotliwości, które poruszają łechtaczkami i wszystkimi innymi masowanymi częściami ciała w sposób najskuteczniejszy dla osiągania orgazmu.

Bezpieczeństwo

Fun Factory od zawsze produktuje swoje gadżety w Niemczech, wykorzystując do ich produkcji najlepszy silikon medyczny pochodzący od niemieckich producetów. Silikon medyczny to materiał, który wykorzystuje się do implantów i endoprotez. Powierzchnia gadżetów Fun Factory jest czysta, gadżetu nie pokrywa się żadnymi substancjami, ani nie wytrawia chemicznie, żeby uzyskać wysoką śliskość silikonu. Gadżet w pełni wykonany jest z bezpiecznego dla ciała materiału.

Ekologia i produkcja lokalna (Made in Germany)

Produkowanie gadżetów w Unii Europejskiej oznacza spełnianie najwyższych standardów ekologicznych, standardów emicji C02, ale też standardów związanych z zatrudnieniem i warunkami pracy. Tworząc gadżety Fun Factory dba o środowisko oraz o pracowników na każdym szczeblu funkcjonowania firmy. Siedziba i fabryka Fun Factory znajduje się w Bremie.

Kobiety górą

Czy wiesz, że ponad 70% pracowników Fun Factory to kobiety? Każda z nich jest wyjątkowa i ceniona za to, w czym jest najlepsza. Marka Fun Factory tworzy swoje produkty dla wszystkich, ale szczególną wagę przykłada do potrzeb kobiet, zachęcając ich do samorealizacji na każdym polu jakim zapragną się realizować. Dlatego tak ważne jest, by firmę tworzyły kobiety, które kochają swoją pracę, a przede wszystkim rozumieją swoje odbiorczynie.

Dbałość o klienta

Fun Factory oferuje swoim klientom najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nie tylko w kwestii użytkowania samych gadżetów ale też ich zakupów. Marka niezwykłą wagę przykłada do komunikacji z klientem. Od wielu lat edukuje swoich klientów na temat zdrowia seksualnego i poprawiania jakości życia erotycznego. Pokazuje sposób używania zabawek, inspiruje i zachęca do kreatywności.

Dodatkowo Fun Factory produkuje fantastyczne wideoklipy o swoich produktach. W tym, obok profesjonalnych aktorek wystąpiły pracownice firmy!

Piękne kolorKolor jest esencją życia! Kolor to radość, a radość ta doskonale pasuje do seksu! Dlatego gadżety Fun Factory mają najpiękniejsze kolory i najszerszą gamę kolorystyczną gadżetów pośród wszystkich producentów wibratorów.

Idealnie giętkie, odlane z silikonu

W przeciwieństwie do większości gadżetów „silikonowych” Fun Factory ma gadżety odlewane z silikonu, a nie tylko pokrywane nim. Dlatego są idealnie giętkie i jędrne, w sam raz do pracy z ciałem i zabawy nie tylko samemu ale też z partnerem.

Używane osobno, razem… dla każdego coś miłego…

Każdy może bawić się gadżetami Fun Factory bez względu na płeć, orientację seksualną czy swoją seksualną tożsamość. Można bawić się nimi solo, można też bez skrępowania zapraszać do zabawy ukochaną osobę i razem eksplorować przyjemność seksualną. Gadżety Fun Factory otwierają na zabawę w parze i zachęcają do odkrywania się ciągle na nowo.